HP Pavilion x360 11M-AP0013DX - 11.6" Touchscreen Laptop - 4GB RAM, 128GB SSD - Tested
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
06
quantity
Product details
Category
HP Pavilion x360 11M-AP0013DX (4GB RAM, 128GB SSD) 11.6" Touchscreen Laptop. Light, portable, and fast. No lags. Tested and runs very fast.
Ideal for work, school, or light gaming. Includes charger.
Very clean. Excellent cosmetic and working condition.
Model: HP Pavilion x360 11M-AP0013DX
Hard Drive Capacity: 128 GB
Maximum Resolution: 1366 x 768
Operating System: Windows 10 Home x64
Release Year: 2018
Type: Notebook/Laptop
Storage Type: SSD
Processor Speed: 1.1 GHz
Processor: Intel Pentium N5000
Color: Silver
Screen Size: 11.6 in